O nas

Firma ACTIVE + z siedzibą w Zawadzkiem , ul. LIGONIA 1A lecz doświadczenie zawodowe posiada znacznie dłuższe. Od tego czasu rozwija się dynamicznie, dzięki wzrastającej liczbie klientów. Działamy w segmencie usług porządkowych oraz handlu profesjonalnymi środkami chemicznymi i maszynami sprzątającymi. Celem naszej firmy jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Realizujemy kontrakty stałe i jednorazowe. Przygotowując ofertę zawsze dostosowujemy się do indywidualnych wymagań oraz potrzeb naszych klientów, uwzględniając charakter obiektu i jego przeznaczenie.
Wszystkie usługi wykonywane są przez przeszkolony personel . Nasi pracownicy posiadają poświadczenie bezpieczeństwa do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „zastrzeżone” lub „poufne”.
Posiadamy profesjonalne maszyny jednotarczowe i szorująco – zbierające, specjalistyczne odkurzacze, wysoko ciśnieniowe maszyny czyszczące oraz sprzęt ręczny firmy VERMOP. Do utrzymania terenów zewnętrznych używamy kosiarek i odśnieżarek.
Współpracujemy z wieloma profesjonalnymi dostawcami takich firm jak: Buzil, Tana, Tenzi oraz korzystamy z ich szkoleń dotyczących najnowszych rozwiązań systemowych i osiągnięć technicznych.
W trosce o bezpieczeństwo i spokój naszych kontrahentów, posiadamy ubezpieczenie OC od prowadzonej działalności.
Potwierdzona przez kontrahentów wysoka jakość świadczonych usług, umiarkowane ceny oraz elastyczność w realizacji zleconych zadań to nieodłączne atuty firmy ACTIVE +.
Mając nadzieję, że wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie serdecznie zapraszamy do siedziby naszej firmy lub o kontakt telefoniczny.